Lektorky

Všechny lektorky, které vyučují ve studiu POLECHICAS jsou tancem nadšené a chtějí své dovednosti předávat dál. Všechny lektorky byly pro výuku pole dance řádně proškoleny a tomuto sportu se věnují již dlouhou dobu.

Řada lektorek má také praktickou zkušenost i s jínými tanečními styly a sporty.​ Lektorky POLECHICAS reprezentují své studio na mistrovství České republiky v pole dance. Během svých tréninků se také setkaly se světovými tanečnicemi pole dance, jako je Jennyne Butterfly, Oona Kivela nebo Hanka Venselaar.

Lucka

DSCN2843 POLE DANCE

*Certifikát fitness trenéra akreditovaný ministerstvem školství

*Účast na mistrovství pole dance ČR v roce 2012

Od malinka se věnuji tanci a všemu, co s ním je spojené. Učila jsem se různé taneční styly jako disco dance, modernu, street dance a lady dance … ale stále mi něco chybělo, chtěla jsem tančit podle sebe. K pole dance jsem se dostala náhodou v roce 2010 když se mi na youtube objevilo video Jenyne Butterfly. A už to bylo chtěla jsem to umět! A jak to dopadlo? Do týdne mi stála v ložnici tyč :)  ​

Nyní bych pole dance ráda naučila i Vás, dámy!
Líbí se mi , že je pole dance tak ženský, smyslný navíc skvěle tvaruje a posiluje tělo. Není nic lepšího, než se prolétnout kolem tyče!