Co nabízíme

Abychom vyhověli všem požadavkům, nabízíme celou řadu různých druhů kurzů pole dance i jiných zajímavých druhů cvičení. Kurzy pole dance jsou omezeny maximálním počtem 7 účastnic v kurzu. Nyní Vám nabízíme tyto kurzy:

POLE DANCE

Výuka klasického pole dance různých pokročilostí. Pokročilosti se značí úrovněmi levelu, úplní začátečníci mají L1 a tak dále. Hodiny v kurzech pole dance na sebe vzájemně navazují a všechny tanečnice se při pravidelné docházce zlepšují. V hodinách se věnujeme důkladnému stretchingu, občasnému posilování, výuce jednotlivých prvků a také propojování prvků dohromady.

Pokročilosti POLE DANCE:

L1 – začátečník
L2 – mírně pokročilý
L3 – pokročilý
L4 – roční zkušenost s pole dance
L5 – masters

L6 – combo

POLE DANCE CHOREO

Hodiny pole dance choreo jsou výborným doplňkem pro tanečnice, které se chtějí mimo své kurzy pole dance naučit komplexní choreografie. Choreografie jsou sestavovány jak jednotlivě, tak i ve skupině tanečnic.

GIRLS POLE DANCE

Kurzy girls pole dance jsou určeny pro dívky od 8 do 14 let. Tyto kurzy vede lektorka Eva, která má vystudovanou pedagogickou fakultu a disponuje certifikátem gymnastiky pro děti. Dívky jsou zde moderním a zábavným způsobem vedeny k pohybu a získávají novou zálibu.

POLE DANCE PRO DĚTI

Pro ty nejmenší máme také připravené zábavné kurzy pole dance! Na tento kurz můžete přihlásit své ratolesti ve věku od 5 do 8 let. Lektorka Eva, která má vystudovanou pedagogickou fakultu a disponuje certifikátem gymnastiky pro děti, je povede k pohybu zábavnou formou.

EXOTIC DANCE

Pokud se necítíte na klasický pole dance, můžete vyzkoušet novou formu cvičení – lady dance. Tento kurz je méně náročný než pole dance a je více zaměřený na tanec. To znamená – více aerobní, méně posilování.

VOLNÉ HODINY

Volné hodiny jsou určené pro Váš samostatný trénink. Na každé volné hodině je k dispozici lektorka, která v případě potřeby zodpoví Vaše dotazy a poradí Vám. Na každou volnou hodinu se můžete přihlašovat zvlášť podle potřeby nebo můžete využít permanentky na volné hodiny (více info ve studiu). Na volných hodinách máte možnost také nahrazovat hodiny z Vašich kurzů, které jste vynechala.

_______________________

Ostatní kurzy a hodiny

MODERNA

Kurzy moderního tance u nás prolínají několik velmi populárních moderních tanečních stylů – prvky jazz dance, scénického tance, muzikálového tance, ale i street dance a disco dance. Moderna klade důraz na svobodu vyjádření, emotivnost tance, eleganci a estetiku.

TANEC S POI (ŽONGLOVÁNÍ)

FITNESS CLASS 

Hodina věnovaná speciálně posilování pro zlepšení síly, kondice i vytrvalosti. Zpevněte si svou postavu s lektorkou s certifikátem fitness trenéra. Věnovat se budeme různým svalovým partiím. Součástí hodiny je i možnost nechat si zhotovit diagnostiku pohybového aparátu a naplánování tréninkového plánu na doma. Hodiny budou vedeny formou open class.

STRETCHING CLASS

Chcete zlepšit svou flexibilitu? Protáhnout si celé tělo? Pak jsou tu pro vás připraveny speciální stretchingové hodiny. Stretching class je ideálním občasným doplňkem pole dance. Zvýšením flexibility dosáhnete na pole dance lepších výsledků!

HOOP DANCE

Hoop dance – tanec s obručí.

Výhody pro tělo :
-zvyšuje základní fyzickou sílu
-představuje úžasný kardiovaskulární trénink
-posiluje a zpevňuje celé tělo
-podporuje rovnováhu a koordinaci
-snižuje stres a zvyšuje vitalitu
-minimální negativní vliv na klouby

Výhody pro duši:
zvyšuje sebevědomí
zlepšuje náladu
podporuje kreativní způsob vyjadřování
generuje radost a smích
čistí a uklidňuje mysl

Po absolvování každého kurzu obdržíte od našeho studia certifikát o splnění pokročilosti.

Nevíte, co je pro Vás z naší nabídky nejvhodnější? Chcete se poradit nebo si cvičení nejdříve vyzkoušet? Kontaktujte nás! Spolu probereme, kam Vás zařadit a případně Vám i ukážeme různé druhy cvičení. Kontaktovat nás můžete na info@poledanceliberec.cz .

Kontaktujte nás i v případě zájmu o soukromé hodiny a individuální kurz!